Tamburmajor

700369

TAMBURMAJOR, 1970(80-tal, mässing, höjd ca 176 cm

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 1

Tamburmajor

Budhistorik (14 bud)
5341129
5340684
5340684
850
5341124
5340684
750

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.