Emmafåtöljer 1 par

Föregående | Översikt | Nästa

700366

EMMAFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, klädsel i röd sammet, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

700366 - Emmafåtöljer 1 par
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Emmafåtöljer 1 par

Budhistorik

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-13
12:28   (13:28 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.