Folke Ohlsson Frisco bord

700365

FOLKE OHLSSON, bord, "Frisco", teak, 1960-tal, Tingströms, Bra Bohag, brändmärkt, höjd ca 53, 121x81 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 11

Folke Ohlsson Frisco bord

Budhistorik (12 bud)
5336143
1 600
5344802
5336143
1 400
5344799
1 300
5336143

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.