Byrå teak

700364

BYRÅ, 1950/60-tal, teak, fyra låsbara lådor, höjd ca 86, 75x37,5 cm

Smärre slitage, nyckel medföljer, ligger i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå teak

Budhistorik (6 bud)
5344424
850
5344416
5329605
750
5329604
500
5328566
450

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.