Oidentifierad konstnär akvarell

700363

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vy över Stockholm, otydligt signerad, akvarell, ca 35 x 53 cm

Ej examinerad ur ram

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik

2019-11-20 kl 10:14
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.