Matbord Roland Wilhelmsson

Föregående | Översikt | Nästa

700360

ROLAND WILHELMSSON, matbord, massiv furu, 1970-tal, etikettmärkt Roland Wilhelmsson Stockholm Sweden, höjd ca 71 cm, skiva diameter 150 cm

Bruksslitage, repor, märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 14

700360 - Matbord Roland Wilhelmsson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Matbord Roland Wilhelmsson

Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
20:46   (21:46 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
12 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.