Sixten Lundbohm teckning

700342

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): "Cadaquez", fasader, signerad Lundbohm och daterad 1950, teckning, ca 32,5x25,5 cm

Ej examinerad ur ramen

Konst, Teckningar

Fack 5

Sixten Lundbohm teckning

Budhistorik (3 bud)

5338521
5335969
650
5327506

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.