Esaias Thorén oljemålning

700340

ESAIAS THORÉN (1901-1981): "Fruktskålen, frukten och kanna", signerad E. Thorén, olja på pannå, ca 38x46 cm

Rum 18

Esaias Thorén oljemålning

Budhistorik (28 bud)
5337150
8 000
5336886
7 800
5336886
7 600
5337148
7 400
5336886
7 200

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.