Bålskål

700326

BÅLSKÅL, 1900-talets början, Frankrike, brons och folierad kopparlegering, Bouvet Ladubay Saumur- Brut, för ca 3-4 champagneflaskor, höjd ca 25, diameter 39 cm

Bruksslitage

Metall, Diverse

Monter 9

Bålskål

Budhistorik (9 bud)
5344693
5344691
2 800
5340970
2 600
5340968
5340965

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.