Bordslampa Tyskland

700283

BORDSLAMPA, 1950-tal, Tyskland, stomme i mässing, riktbar skärm i laverderlackerad metall, höjd ca 43 cm

Ingår i tema-auktion "Modern Belysning"

Bruksslitage, ej funktionestestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor, Design, Tema

Rum 3

Bordslampa Tyskland

Budhistorik (6 bud)
5335883
5335881
550
5335879
500
5335878
450
5335876

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.