4 bokhyllor i riopalisander

700271

BERTIL FRIDHAGEN, bokhyllor, 4 st, 1960-tal, för Bodafors, samtliga tvådelade, varav 1, invändigt med barinredning och spegelglas, 1 med vitrindörrar, samtliga fanérade med riopalisander, gångjärn i mässing, flyttbara hyllor, höjd 190, 100x45, 60x45

Medföljer CITES-intyg för riopalisander

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel samt CITES-intyg finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

4 bokhyllor i riopalisander

Budhistorik (5 bud)
5339913
5338146
5337094
1 900
5337091
5328556

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.