Krögarhuset 4 delar

700269

KRÖGARHUSET, 4 dlr, 1900-talets andra del, bl a fiskgryta, längd ca 48 cm

Slitage

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Krögarhuset 4 delar

Budhistorik (3 bud)

5347903
5341622
5330535

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.