Bokskåp 1 par 1800-tal

700254

BOKSKÅP, 1 par, 1800-talets mitt, 2 delade, fanérade i mahogny, rikt skuren dekor, invändigt med hyllor, höjd 242, 100x50 cm

Krön med avslag, sprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 17

Bokskåp 1 par 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
5336401
8 400
5327077
8 200
5324518
4 200
5324399
5323543
1 600

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.