Soppslev osthyvel tårtspadar teskedar

700253

SOPPSLEV, osthyvel, 2 tårtspadar, 3 teskedar, silver, 1900-talets mitt, olika modeller, soppslevens längd 25 cm, total vikt inkl rostfria blad ca 386 g

delvis med monogram, bruksslitage

Silver

Monter 20

Budhistorik (7 bud)
5353354
5351797
850
5350638
5346595
700
5339217
650

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.