Fåtöljer

700233

FÅTÖLJER, 1 par, 1960/70-tal, stomme i kromad metall, stoppade och med textil klädsel (plysch), sitthöjd ca 41 samt högsta höjd 92 cm

Bruks och åldesrelaterat slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 2

Fåtöljer

Budhistorik (9 bud)
5331416
4 600
5341186
4 400
5331416
3 600
5335111
3 400
5331416
3 200

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.