Golvlampa

700219

GOLVLAMPA, 1950-tal, lackerad metallstomme, klädd med plastband, höjd 102 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

Belysning, Golvlampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Golvlampa

Budhistorik (4 bud)

5350637
550
5340923
500
5340920
5338864

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.