Bengt Ruda "Nizza"

Föregående | Översikt | Nästa

700218

BENGT RUDA, stol, "Nizza", IKEA, Älmhult, 1950/60-tal, stomme i teak, sots klädd med tyg, sitshöjd ca 43 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

700218 - Bengt Ruda "Nizza"
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Bengt Ruda

Budhistorik (3 bud)

5342111
5342110
5338853

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-15
14:40   (15:40 )
AKTUELLT BUD SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.