Axel Sjöberg

Föregående | Översikt | Nästa

700181

AXEL SJÖBERG (1866-1950): "Långskär", 1895, signerad, olja på duk, a tergo daterad och signerad, ca 30x27 cm

Krackelyrer, enstaka färgbortfall.

Rum 5

700181 - Axel Sjöberg
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Axel Sjöberg

Budhistorik (3 bud)

5338007
550
5337709
500
5337234

4 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
21:38   (22:38 )
AKTUELLT BUD SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.