Byrå England

700165

BYRÅ, England 1800-tal, fanerad med mahogny, 4 lådor i ek, beslag i mässing, höjd 85, 80 x 45 cm

Bruksslitage, repor, mindre lagning, beslagen ej ursprungliga, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Byrå England

Budhistorik (1 bud)

5343559
2019-11-13 13:20:37

2019-11-13 kl 14:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.