Fällbord England

700160

FÄLLBORD, England 1800-talets första hälft, massiv mahogny, svarvad pelarfot, höjd 67, diameter 76 cm

Bruksslitage, lagningar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 9

Fällbord England

Budhistorik (2 bud)

5343169
5342102

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.