Soffbord gustaviansk stil 1900-talets andra hälft

700156

SOFFBORD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, fanerat med mahogny och intarsia, listverk av mässing, avsmalnande ben, lös oval skiva av marmor, höjd 48, ca 120 x 63 cm

Någon repa

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (1 bud)

5336166
2019-11-10 22:51:42

2019-11-12 kl 15:12
Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.