Harry Bertoia Diamond Chair

Föregående | Översikt | Nästa

700151

HARRY BERTOIA, FÅTÖLJ, "Diamond Chair",
vitlackeradt metallnät, lös dyna i brunrött ylletyg, höjd 71,5 cm, bredd 82,5 cm

Slitage och sitsen delvislös från foten, bruten svetsning

Möbler, Fåtöljer, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

700151 - Harry Bertoia Diamond Chair
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Harry Bertoia Diamond Chair

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
5342382
2019-11-12 23:23:54
35
5339966
2019-11-12 11:32:10
30

12 timmar 50 minuter kvar
Avslutas 2019-11-13
13:10   (14:10 )
AKTUELLT BUD EUR:
35
363 SEK, 40 USD
Utropspris EUR:
200

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund