Matgrupp gustavianskstil

700148

MATGRUPP, 5 dlr, gustavianskstil, 4 stolar samt bord, sitthöjd ca 44, bord diameter ca 120 cm

Skador, fläckar, slitage, beläggningar (rökhem)

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Matgrupp gustavianskstil

Budhistorik (1 bud)

5325832
2019-11-07 15:11:32

2019-11-11 kl 21:43
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.