Byrå

Föregående | Översikt | Nästa

700147

BYRÅ, 1800-talets slut, skuren dekor i form av akantusblad, nyckelbrickor och handtag i smide, senare bemålning i grönt, nyckel finns, höjd ca 113 samt 93x48 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

700147 - Byrå
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Byrå

Budhistorik (1 bud)

5338941
2019-11-11 22:16:03

5 timmar 23 minuter kvar
Avslutas 2019-11-12
12:24   (13:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.