Vitrinskåp i chippendale-stil

700143

VITRINSKÅP, chippendale-stil, England, 1900-talets andra hälft, skuren dekor bl.a i form av meanderbård, pardörrar med spröjs, fotavslutningar i form av claw and ball. höjd ca 126, 35x62 cm

Bruksslitage, saknar hyllplan

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Vitrinskåp i chippendale-stil

Budhistorik (11 bud)
5341179
5341178
750
5341175
700
5341174
650
5341172
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.