Philippe Starck Louis Ghost karmstol

Föregående | Översikt | Nästa

700133

PHILIPPE STARCK, KARMSTOL, "Louis Ghost", för Kartell, formgjuten transparent plast, märkt, sitthöjd 47 cm, totalhöjd ca 94 cm

Sedvanligt ytslitage, repor

Möbler, Stolar, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

700133 - Philippe Starck Louis Ghost karmstol
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
5327347
2019-11-08 07:21:29
30

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-13
19:50   (20:50 )
AKTUELLT BUD EUR:
30
311 SEK, 34 USD
Utropspris EUR:
150

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund