Stolar 6 st 1800-talets andra hälft

700117

STOLAR, 6 st, 1800-talets andra hälft, lövträ, fast stoppad sits, svarvade ben

Smärre slitage

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (6 bud)
5337732
500
5337607
450
5337731
450
5337607
5331246

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.