Joan Miro

Föregående | Översikt | Nästa

700079

JOAN MIRO (1893-1983) Ur portfolion "Je travaille comme un jardinier", signerad, färglitografi, 21/40, 40,5x32,5 cm

Litteratur: Mourlot 381; Cramer 85

Ej examinerad ur ram

Södra kajen 14, Helsingfors

700079 - Joan Miro
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Joan Miro

Budhistorik (10 bud)
Bud EUR
5339495
440
5335963
5332223
200
5330250
190
5328757
180

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-13
15:46   (16:46 )
AKTUELLT BUD EUR:
440
4 560 SEK, 500 USD
Utropspris EUR:
2 800

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund