Joan Miro

700079

JOAN MIRO (1893-1983) Ur portfolion "Je travaille comme un jardinier", signerad, färglitografi, 21/40, 40,5x32,5 cm

Litteratur: Mourlot 381; Cramer 85

Ej examinerad ur ram

Södra kajen 14, Helsingfors

Joan Miro

Budhistorik (17 bud)
Bud EUR
5343727
1 550
5343726
5343725
1 450
5343724
580
5343666
560

Slutpris EUR:
1 550
15 789 SEK, 1 721 USD
Utropspris EUR:
2 800