Senbarock stol

700075

STOL, senbarock, 1700-talets mitt, svart målad med stoppad löstagbar sits, höjd 101,5 cm, bredd 51sitthöjd ca 46 cm

Renoverad, slitage

Möbler, Stolar

Södra kajen 14, Helsingfors

Senbarock stol

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
5328018
80
5328016
30

Slutpris EUR:
80
829 SEK, 91 USD
Utropspris EUR:
200