Matsalsbord 1930/40-tal

700074

MATSALSBORD, faner i ädelträ, 1930/40-tal, 109,5 x 85 cm, höjd 75,5 cm, tillläggsskiva 55 cm som som inte passar in

slitage och tilllägsskiva passar inte

Möbler, Matbord

Södra kajen 14, Helsingfors

Matsalsbord 1930/40-tal

Budhistorik

Bud EUR

2019-11-13 kl 15:04
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
150