Damarbetsbord empirestil 1800-tal

700065

DAMARBETSBORD, empirestil 1800-tal, fanerat med mahogny, beslag i mässing, två lådor, korslagda ben, hjultrissor och tassfötter, höjd 65,5, 54x41 cm

Smärre fanérskador, bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 13

Budhistorik (5 bud)
5347199
5345849
650
5345847
450
5343954
5330132

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.