Byrå teak

Föregående | Översikt | Nästa

700064

BYRÅ, 1960-tal, stomme fanerad med teak, ben i betsad bok, 4 lådor, höjd 89, 80x37 cm

Bruksslitage, repor, fanérskada

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

700064 - Byrå teak
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Byrå teak

Budhistorik (3 bud)

5335516
5328562
5328560

12 timmar 11 minuter kvar
Avslutas 2019-11-12
19:47   (20:47 )
AKTUELLT BUD SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.