Bokhylla i teak 1950/60-tal

700062

BOKHYLLA, 1950/60-tal, stomme i teak, nederdel med skåp och fem lådor, överdel med hyllplan, höjd ca170, 100x36 cm

Bruksslitage, repor, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Bokhylla i teak 1950/60-tal

Budhistorik (9 bud)
5340143
2 800
5341711
2 600
5340143
5340086
5340086

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.