Soffbord

700055

SOFFBORD, 1950/60-tal, etikettmärkt EJM, stome i lövträ, kakelmosaik, höjd ca 55 samt 120x54

Bruks och åldersrelterat slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Soffbord

Budhistorik (1 bud)

5339404
2019-11-12 07:26:00

2019-11-12 kl 14:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.