Stouby soffa

700023

STOUBY, soffa, 1900-talets andra hälft, Danmark, klädd i svart skinn, längd 186, sitthöjd 43 cm

Bruksslitage, fläckar, mindre hål under dynor

Möbler, Soffor

Rum 20

Stouby soffa

Budhistorik (1 bud)

5333119
2019-11-10 11:19:17

2019-11-11 kl 20:18
Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.