Sidobord

700019

SIDOBORD, String Seffle, 1900-talets andra hälft, valnöt, höjd ca 53, 70x48 cm

Bruksslitage, repor, märken

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sidobord

Budhistorik (2 bud)

5329347
5328557

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.