Svante Skogh soffbord

700016

SVANTE SKOGH, soffbord, Seffle Möbelfabrik, 1960-tal, teak, brännmärkt, höjd ca 53, 155x58 cm

Bruksslitage, repor och märken

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 2

Svante Skogh soffbord

Budhistorik (21 bud)
5338801
3 800
5338796
3 600
5338791
3 400
5338790
3 200
5338787

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.