Fåtöljer 1 par

700015

FÅTÖLJER, 1 par, art deco, 1930-tal, stomme i bonad björk, klädda i blommig textil, sitthöjd 42 cm

Slitage

Möbler, Fåtöljer

Fåtöljer 1 par

Budhistorik (1 bud)

5337764
2019-11-11 17:19:48

2019-11-11 kl 18:02
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.