Sängbord ekfanér

700011

SÄNGBORD, 1-par, 1960/70-tal, ekfanér, med uppsats, låda i sarg, underrede, höjd ca 63-45, 35x50 cm

Slitage på faner, gammal lagning på ena lådknoppen, ena sängbordet smått lös i fogarna

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sängbord ekfanér

Budhistorik (6 bud)
5340463
600
5340409
550
5340371
500
5338961
450
5340363

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.