Tapio Wirkkala

700005

TAPIO WIRKKALA, stol, "Nikke", Asko, 1900-talets mitt,
förkromade ben, sits i vitt konstläder, höjd 81,5 cm, bredd 45 cm

Ingår i temaauktionen Möbeldesign

Slitage

Möbler, Stolar, Design, Tema

Södra kajen 14, Helsingfors

Tapio Wirkkala

Budhistorik

Bud EUR

2019-11-13 kl 18:10
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
150