Z-pall

699999

PALL, funkis, 1930/40-tal, stålrörsstomme, klädsel i textil, sitthöjd ca 51 cm

Bruksslitage, repor, omklädd sits

Möbler, Stolar

Hylla 9

Z-pall

Budhistorik (2 bud)

5335959
5333951

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.