Vitrinskåp riopalisander

699978

VITRINSKÅP, 1960-tal, fanerat i riopalisander, oidentifierad formgivare, rektangulär form på benställning, en större och fem mindre lådor med svärtade handtag, glasade dörrar med bakliggande hyllplan, höjd ca 172, längd ca 100, djup ca 40 cm

Bruksslitag, repor, spricka

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
CITES-intyg finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Vitrinskåp riopalisander

Budhistorik (6 bud)
5335597
4 200
5335550
5335550
3 200
5333128
5333128

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.