Bord i barockstil

699968

BORD, barockstil, 1800-talets slut, rikt skuren dekor, spiralvridna ben, höjd 82, 138x80 cm

Slitage

Möbler, Matbord

Rum 19

Bord i barockstil

Budhistorik (21 bud)
5341748
5 400
5339630
5 200
5341382
5 200
5339630
5 000
5338151
4 800

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.