Skolplanscher

699960

SKOLPLANSCHER, 11 stycken, omkring 1900-talets mitt, P A Norstedt & Söner Stockholm, ca 44 x 52 - 73 x 95 cm

Skador, slitage, fläckar, gulnader

Diverse

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Skolplanscher

Budhistorik (14 bud)
5342576
950
5343354
900
5342576
850
5343353
5342576
750

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.