Erik Höglund hallmöbel

Föregående | Översikt | Nästa

699958

ERIK HÖGLUND, (2 dlr) hallmöbel, bestående av spegel med tillhörande bord, 1970-tal, Eriksmålaglas, Eriksmåla, bemålat trä i rött och rosa, spegel med etikettmärkt samt brännmärkt, numrerad 760, hallbordet med låda i sarg, brännmärkt inuti lådan, mått spegel ca 117x67, bordets höjd ca 47, 75x35 cm

Smärre slitage/färgbortfall, smärre smuts, bakstycket på spegel aning lös, smärre fläckar inuti lådan

Möbler, Övriga möbler

Hylla 3

699958 - Erik Höglund hallmöbel
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Erik Höglund hallmöbel

Budhistorik (4 bud)

5337560
5328602
5326811
5325584

3 timmar 53 minuter kvar
Avslutas 2019-11-12
11:32   (12:32 )
AKTUELLT BUD SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.