Stolar 1 par 1800-tal

699940

STOLAR, 1 par, 1800-tal, Louis XV-stil, skuren dekor i valnöt, sitthöjd 47, bredd 58 cm

Renoverade, sprickor, tyg med skador

Möbler, Stolar

Rum 22

Stolar 1 par 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

5340163
2019-11-12 12:45:46

2019-11-12 kl 19:35
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.