Stolar 1 par

699936

STOLAR, 1 par, sengustavianska, 1800-talets början, bemålade, rygg med spjälor, sitthöjd 48 cm

Slitage, renoverade och kompleterade

Möbler, Stolar

Rum 13

Stolar 1 par

Budhistorik

2019-11-11 kl 20:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.