Johan Ahlgren oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

699910

JOHN AHLGREN, olja på duk, "I duschen II", signerad, daterad -80, bildmått 90x60 cm

Mindre tryckmärke

Konst, Nutida

Geijersgatan 14, Göteborg

699910 - Johan Ahlgren oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Johan Ahlgren oljemålning

Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-15
15:16   (16:16 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.