Poudreuse

699904

POUDREUSE, sengustavainsk, 1800-talets början, fanerad med mahogny, med tre blindlådor, överdel med inredning och spegel, skrivskiva dekor av pärlstav, fotavslut med mässingshylsor, höjd 75, 79x42 cm, nyckel finns

Slitage, märken, spirckor

Möbler, Övriga möbler

Rum 20

Poudreuse

Budhistorik (12 bud)
5340823
2 800
5340805
2 600
5340784
2 400
5340804
5340784

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.