Vitrinskåp i chippendale-stil

699897

VITRINSKÅP, chippendale-stil, England, 1900-talets första hälft, stomme i mahogny. skuren dekor, pardörrar med spröjsad dekor med bakomliggande hyllplan, fotavslutningar i form av claw and ball. höjd ca 130, 38x122 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Vitrinskåp i chippendale-stil

Budhistorik (6 bud)
5340253
4 800
5340213
4 600
5340213
3 200
5331427
5331427

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.